Open menu

Kok Assurantiën

Dé VvE Specialist
010– 288 49 73

Naam:
Hans Schrader
Functie:
Adviseur
Telefoon:
06 - 53 23 47 98
E-mail:
hans.schrader@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Martin Meijndert
Functie:
Schadespecialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 18
E-mail:
m.meijndert@assurantien.com

Naam:
Suliène Hazel-Levenstone
Functie:
Schadespecialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 94 
E-mail:
s.hazel@assurantien.com
 

Naam:
Paul Philo
Functie:
Specialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 49 53
E-mail:
p.philo@assurantien.com

Naam:
Ineke Bal-Braat
Functie:
Specialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 49 72
E-mail:
i.bal@assurantien.com

Naam:
Bianca Mertens-Ritzen
Functie:
Commercieel medewerker Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 95
E-mail:
b.mertens@assurantien.com

Naam:
Natasja den Otter
Functie:
Specialist Schade
Telefoon:
010 - 288 44 27
E-mail:
natasja.den.otter@assurantien.com

Naam:
Steven van den Berg
Functie:
Specialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 49 73
E-mail:
steven.van.den.berg@schoutenzekerheid.nl